K&M SZACH TAXI – najtańsza taksówka w Stargardzie

W branży TAXI działamy od 2003 roku, przez ten okres zyskaliśmy wielu stałych klientów, niepodważalną pozycję usług taksówkarskich w Stargardzie oraz własną niepowtarzalną markę.


W codziennej pracy z naszymi klientami stawiamy na uczciwość, bezpieczeństwo, miłą atmosferę oraz pomoc. W Stargardzie cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród stałych oraz nowo przybyłych klientów. Dbamy o to byście Państwo w naszych taksówkach czuli się bezpiecznie i komfortowo, ponieważ wasze zadowolenie jest miarą naszego sukcesu!  Klienci korzystający z naszych usług przekonywali się o naszej uczciwości w sytuacjach gdy przez swoją nieuwagę w naszych autach zostawiali swoje dokumenty, portfele czy telefony, które natychmiast wracały do swoich właścicieli. Pragniemy zadowolenia oraz satysfakcji klientów z naszych usług i ich ceny, ponieważ każdy zadowolony klient to gwarancja powrotu do Nas! Liczymy na Was tak jak Wy możecie liczyć na Nas! 

_______________________________________________________________________________________________________

szach taxi stargard

Dodatkowo jako jedyna korporacja taksówkarska w mieście sponsorujemy PGE Spójnia Stargard!

Możemy poszczycić się wieloletnią współpracą z naszą lokalną drużyną koszykówki, która z powodzeniem swoje zmagania prowadzi na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polskiej Energa Basket Liga. Spójnia w Stargardzie istnieje od 1953 roku, a w sezonie 1996/97 zespół występujący pod nazwą „Komfort” zdobył tytuł Wicemistrza Polski ulegając w walce o tytuł Mistrza Polski Mazowszance Pruszków. Dzięki temu osiągnięciu stargardzki zespół cieszy się bardzo dużą popularnością w regionie. Nasza współpraca została zawarta w 2021 roku i nieprzerwanie dowozimy na mecze wiernych kibiców oraz odwozimy ich bezpiecznie do domów. Nasz wkład i gorący doping sprawiają, iż drużyna tylko i wyłącznie z Nami chce nawiązywać dalszą współpracę, co Nas niezmiernie cieszy bo mamy zaszczyt świadczyć usługi najbardziej dumnym mieszkańcom i kibicom!

______________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________________

Możemy się również pochwalić:

  • Jesteśmy zrzeszeni w SiG: Jako jedyna korporacja taksówkarska jesteśmy zrzeszeni w Stargardzkiej Izbie Gospodarczej. Co oznacza, że pobyt w tym zacnym gronie jest dowodem na naszą rzetelność, zaufanie oraz profesjonalizm doceniony nie tylko przez klientów indywidualnych ale i przedsiębiorców!
  • Działamy charytatywnie: Jesteśmy aktywnie zaangażowani w działalność charytatywną w naszym mieście wspierając różnego rodzaju lokalne inicjatywy i społeczności potrzebujące pomocy!

Oprócz standardowych usług przewozu pasażerów w branży TAXI oferujemy Państwu szeroki zakres usług dodatkowych – oferta

W naszych taksówkach można płacić kartą!

Zapraszamy do naszego cennika – cennik

Do szybkiego kontaktu zapraszamy na naszą wizytówkę Google – Wizytówka Google Mapy

Znajdziecie nas w platformie Urzędu Miejskiego w Stargardzie „Kupuj Lokalnie” – wspierającej lokalnych przedsiębiorców – link do portalu

Znajdziecie nas również na Facebooku @k&mszachtaxi

A także na Instagramie@szach_taxi_stargard

Serdecznie zapraszamy do obserwowania naszych profili!

ZAPRASZAMY 24H NA DOBĘ!